U14: Vstup do extraligy nám nevyšel

20.01.2020 11:16 | Mladší žáci vycestovali na první zápasy extraligy do Jihlavy a Žďáru...

Mladší žáci vycestovali na první zápasy extraligy do Jihlavy a Žďáru. V sobotním utkání s domácí Vysočinou, která skončila loňský rok čtvrtá v republice jsme od začátku utkání tahali za kratší konec. Vysočina nás přehrála vysokou energií a agresivitou. Koš na který jsme útočili soupeř hodně ucpával, a tak jsme neměli šanci uspět. Na druhý den jsme vyrazili do Žďáru nad Sázavou. Vyrovnanou první čtvrtinu a prakticky i celý poločas jsme odehráli a chystali se, že odehrajeme ještě v lepším duchu i druhou polovinu zápasu. Bohužel soupeř ve třetí čtvrtině naprosto dominoval a bylo po zápase.

BC Vysočina - BCM Orli Prostějov 72:43 (23:7 39:17 55:28) Ševčík 18b. TH 8/3, Macourek 7b., Bálint 5b.TH 5/3, Pčecechtěl 4b., Němec L. 3b. TH 2/1, Kratochvíl 2b. TH 1/0, Kvíčala 2b., Ulman 1b. TH 2/1, Frňka 1b. TH 2/1, Němec D. 0b.

BK Vlci Žďár - BCM Orli Prostějov 77:50 (14:15 28:23 54:39) Ševčík 28b. TH 14/10, Přecechtěl 6b. TH 2/1, Macourek 5b. TH 4/1, Němec L. 4b. TH 2/0, Kratochvíl 4b. TH 1/0, Frňka 2b., Bálint 1b. TH 4/1, Ulman, Němec a Kvíčala 0b.