11.10.2023 22:36 | Nejlepším možným způsobem ukončili basketbalisté Prostějova čekání na první vítězství v nové prvoligové sezóně. V Čajkaréně v úvodním hanáckém derby soutěžního ročníku deklasovali domácí Basketbal Olomouc 116:78, když rozhodli už do pauzy, v níž vedli o propastných třicet bodů.
VÍCE

04.10.2023 15:24 | Tři čtvrtiny drželi basketbalisté Prostějova naději na vítězství v utkání 3. kola východní skupiny 1. ligy. Jejich soupeřem byl uplynulou sobotu Hradec Králové, který ještě v minulé sezóně hrál Kooperativa NBL. Orli padli až v závěrečné části. Prohráli 63:83, když poslední čtvrtinu hosté vyhráli o čtrnáct bodů.
VÍCE

22.09.2023 11:35 |
VÍCE

20.09.2023 23:20 | Naše družstvo 1. ligy mužů nastoupilo do prvního zápasu této sezóny s chutí zabojovat o každý míč.
VÍCE

19.09.2023 17:23 | Družstvo U13 odehrálo dvojzápas proti družstvu FASTAV Zlín a v obou uspěli.
VÍCE

19.09.2023 11:34 | Kadeti sehráli první zápasy skupiny C.
VÍCE

02.09.2023 08:26 | Milí sportovní nadšenci, máte-li doma malého basketbalového talenta, nebojte se vstoupit do světa rychlého a vzrušujícího sportu! Zveme vás na zápis do připravky basketbalu pro kluky ročník 2013 a mladší, který se koná v naší telocvičně na adrese ZŠ Dr. Horáka v Prostějově.